Regionális ministránstalálkozó

Regionális ministránstalálkozót szervezett gyermekek részére a dunaszentmiklósi plébánia 2023. március 18-án. A szívélyes fogadtatás után a templom történetét hallgathattuk meg, majd gyónási lehetőség következett, amellyel párhuzamosan a kántor úr mesélt, valamint énekeket tanított meg a gyermekeknek. A gyermekek mintegy 40 fős létszámát két csapatra osztotta Tóth Bertalan atya, és következett a vetélkedő a jobbnál jobb kérdésekkel. Köszönjük a finom ebédet a szorgos asszonyoknak! Jóllakottan egy kisebb domb megmászását követően elértük a kilátót, ahonnan gyönyörű panoráma tárult elénk. Köszönjük Kovács Csaba Albert atyának is szervezést és a vendéglátást! Plébániánkról 10 gyermek vett részt, akik szuperül érezték magukat.