05 May
05May

Állandó helyszín: a Plébánia Közösségi Háza
Egyéb helyekre is megyünk a településen belül, és lesz (külön buszos) kirándulós nap.
A program röviden: hittanóra, liturgikus események, előadás, kézműveskedés, csapatjátékok, kirándulás stb. A tábor mottója: „Én vagyok az igazi szőlőtő!” (Jn 15,1)

Étkezés: a táborban tízórai, meleg ebéd, uzsonna lesz.
Felszerelés: váltócipő/papucs a közösségi házba, hátizsák, kulacs/műanyag flakon az innivalónak.
Költség: 16 000 Ft/ gyermek
Szülői értekezlet: 2023. június 4-én a szentmise után (10 órakor)

Az alábbi jelentkezési lap leadása a befizetendő összeggel: 2023. májusban és júniusban a szentmisék végén a templomban! (csütörtökön 18.30-kor, vasárnap 9.50-kor)
A jelentkezési lapot helyben is osztjuk, és akkor kitölthető, leadható. Max. 35 fő jelentkezését várjuk, akiknél teljesültek az előzetes feltételek: 10 szentmise alkalom, egyházadó rendezése a 2022-es évre.

Goldschmidt Éva táborszervező, Zoltán atya, az animátorok és a segítők

JELENTKEZÉSI LAP:

Megjegyzések
* Az email nem lesz publikálva a weboldalon.